Logo

Dom na sprzedaż, 167,90 m², oferta nr SDPUVA127

820 000 zł

4 884 zł /m²

Rata 3 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Nowa Wieś

Dom 167,90 m², oferta nr , SDPUVA127, Nowa Wieś
SDPUVA127 - zdjęcie nr 0
SDPUVA127 - zdjęcie nr 1
SDPUVA127 - zdjęcie nr 2
SDPUVA127 - zdjęcie nr 3
SDPUVA127 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 167.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

167,90 m²

Powierzchnia działki:

1 200,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?