Logo

Dom na sprzedaż, 70,00 m², oferta nr GH385218

380 000 zł

5 429 zł /m²

Rata 1 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Nowa Huta

Dom 70,00 m², oferta nr , GH385218, Nowa Huta
GH385218 - zdjęcie nr 0
GH385218 - zdjęcie nr 1
GH385218 - zdjęcie nr 2
GH385218 - zdjęcie nr 3
GH385218 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 70 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Powierzchnia działki:

9 266,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?