Logo

Dom na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr 39607

749 000 zł

6 242 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Nepalska

Dom 120,00 m², oferta nr , 39607, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Nepalska
39607 - zdjęcie nr 0
39607 - zdjęcie nr 1
39607 - zdjęcie nr 2
39607 - zdjęcie nr 3
39607 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Powierzchnia działki:

499,00 m²

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?