Logo

Dom na sprzedaż, 124,40 m², oferta nr 5432/2145/ODS

1 150 000 zł

9 244 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Lider Haus

Nasielsk

Dom 124,40 m², oferta nr , 5432/2145/ODS, Nasielsk
5432/2145/ODS - zdjęcie nr 0
5432/2145/ODS - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

124,40 m²

Powierzchnia działki:

950,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?