Logo

Dom na sprzedaż, 105,00 m², oferta nr TWJ-DS-2670

519 000 zł

4 943 zł /m²

Rata 2 428 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nagłowice

Dom 105,00 m², oferta nr , TWJ-DS-2670, Nagłowice
TWJ-DS-2670 - zdjęcie nr 0
TWJ-DS-2670 - zdjęcie nr 1
TWJ-DS-2670 - zdjęcie nr 2
TWJ-DS-2670 - zdjęcie nr 3
TWJ-DS-2670 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 105 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

105,00 m²

Powierzchnia działki:

2 900,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?