Logo

Dom na sprzedaż, 124,00 m², oferta nr SDBUZA104

975 000 zł

7 863 zł /m²

Rata 4 562 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Wierzbica, Na Skarpie

Dom 124,00 m², oferta nr , SDBUZA104, Wierzbica, Na Skarpie
SDBUZA104 - zdjęcie nr 0
SDBUZA104 - zdjęcie nr 1
SDBUZA104 - zdjęcie nr 2
SDBUZA104 - zdjęcie nr 3
SDBUZA104 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 124 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

124,00 m²

Powierzchnia działki:

133,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?