Logo

Dom na sprzedaż, 71,62 m², oferta nr SDSABE562

550 000 zł

7 679 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Robakowo, Myśliwska

Dom 71,62 m², oferta nr , SDSABE562, Robakowo, Myśliwska
SDSABE562 - zdjęcie nr 0
SDSABE562 - zdjęcie nr 1
SDSABE562 - zdjęcie nr 2
SDSABE562 - zdjęcie nr 3
SDSABE562 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 71.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,62 m²

Powierzchnia działki:

160,00 m²

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?