Logo

Dom na sprzedaż, 84,05 m², oferta nr 7115/2089/ODS

990 000 zł

11 779 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Myki

Dom 84,05 m², oferta nr , 7115/2089/ODS, Myki
7115/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7115/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7115/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7115/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7115/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 84.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

84,05 m²

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?