Logo

Dom na sprzedaż, 151,48 m², oferta nr 228891

1 149 000 zł

7 585 zł /m²

Rata 5 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty WRE Nieruchomości

Iwiny, Miodowa

Dom 151,48 m², oferta nr , 228891, Iwiny, Miodowa
228891 - zdjęcie nr 0
228891 - zdjęcie nr 1
228891 - zdjęcie nr 2
228891 - zdjęcie nr 3
228891 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 151.48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

151,48 m²

Powierzchnia działki:

187,77 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?