Logo

Dom na sprzedaż, 131,00 m², oferta nr WIL555921158

835 000 zł

6 374 zł /m²

Rata 3 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Wilsons Nieruchomości

Miłoszyce

Dom 131,00 m², oferta nr , WIL555921158, Miłoszyce
WIL555921158 - zdjęcie nr 0
WIL555921158 - zdjęcie nr 1
WIL555921158 - zdjęcie nr 2
WIL555921158 - zdjęcie nr 3
WIL555921158 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 131 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

131,00 m²

Powierzchnia działki:

500,00 m²

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?