Logo

Dom na sprzedaż, 161,00 m², oferta nr 20303

1 590 000 zł

9 876 zł /m²

Rata 7 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 161 m², Mikołajki

Mikołajki

Dom 161,00 m², oferta nr , 20303, Mikołajki
20303 - zdjęcie nr 0
20303 - zdjęcie nr 1
20303 - zdjęcie nr 2
20303 - zdjęcie nr 3
20303 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 161 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

161,00 m²

Powierzchnia działki:

550,00 m²

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?