Logo

Dom na sprzedaż, 280,00 m², oferta nr HEBI274

890 000 zł

3 179 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Mechowo

Dom 280,00 m², oferta nr , HEBI274, Mechowo
HEBI274 - zdjęcie nr 0
HEBI274 - zdjęcie nr 1
HEBI274 - zdjęcie nr 2
HEBI274 - zdjęcie nr 3
HEBI274 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 280 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

280,00 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?