Logo

Dom na sprzedaż, 110,00 m², oferta nr SDPUFU996

1 490 000 zł

13 545 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Sulejówek, Mariańska

Dom 110,00 m², oferta nr , SDPUFU996, Sulejówek, Mariańska
SDPUFU996 - zdjęcie nr 0
SDPUFU996 - zdjęcie nr 1
SDPUFU996 - zdjęcie nr 2
SDPUFU996 - zdjęcie nr 3
SDPUFU996 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 110 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

110,00 m²

Powierzchnia działki:

651,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?