Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr SDNIHU813

299 000 zł

1 759 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Zamość, Majdan

Dom 170,00 m², oferta nr , SDNIHU813, Zamość, Majdan
SDNIHU813 - zdjęcie nr 0
SDNIHU813 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

2 471,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?