Logo

Dom na sprzedaż, 287,73 m², oferta nr CYWO449

400 000 zł

1 390 zł /m²

Rata 1 872 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Lutocin

Dom 287,73 m², oferta nr , CYWO449, Lutocin
CYWO449 - zdjęcie nr 0
CYWO449 - zdjęcie nr 1
CYWO449 - zdjęcie nr 2
CYWO449 - zdjęcie nr 3
CYWO449 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 287.73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

287,73 m²

Powierzchnia działki:

15 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2005

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?