Logo

Dom na sprzedaż, 166,32 m², oferta nr PAN575970

975 000 zł

5 862 zł /m²

Rata 4 562 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublewo Gdańskie

Dom 166,32 m², oferta nr , PAN575970, Lublewo Gdańskie
PAN575970 - zdjęcie nr 0
PAN575970 - zdjęcie nr 1
PAN575970 - zdjęcie nr 2
PAN575970 - zdjęcie nr 3
PAN575970 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 166.32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

166,32 m²

Powierzchnia działki:

114,20 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?