Logo

Dom na sprzedaż, 1 600,00 m², oferta nr SDDORI518

5 800 000 zł

3 625 zł /m²

Rata 27 137 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Lublin, Śródmieście, Lubartowska

Dom 1 600,00 m², oferta nr , SDDORI518, Lublin, Śródmieście, Śródmieście, Lubartowska
SDDORI518 - zdjęcie nr 0
SDDORI518 - zdjęcie nr 1
SDDORI518 - zdjęcie nr 2
SDDORI518 - zdjęcie nr 3
SDDORI518 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 1600 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Powierzchnia:

1 600,00 m²

Powierzchnia działki:

953,00 m²

Typ domu:

kamienica

Rok Budowy:

1882

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?