Logo

Dom na sprzedaż, 670,00 m², oferta nr PAN351721

1 999 990 zł

2 985 zł /m²

Rata 9 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lniska

Dom 670,00 m², oferta nr , PAN351721, Lniska
PAN351721 - zdjęcie nr 0
PAN351721 - zdjęcie nr 1
PAN351721 - zdjęcie nr 2
PAN351721 - zdjęcie nr 3
PAN351721 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 670 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

670,00 m²

Powierzchnia działki:

7 111,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?