Logo

Dom na sprzedaż, 150,50 m², oferta nr WIL635783

899 000 zł

5 973 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Wilsons Nieruchomości

Banino, Lipowa

Dom 150,50 m², oferta nr , WIL635783, Banino, Lipowa
WIL635783 - zdjęcie nr 0
WIL635783 - zdjęcie nr 1
WIL635783 - zdjęcie nr 2
WIL635783 - zdjęcie nr 3
WIL635783 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 150.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

150,50 m²

Powierzchnia działki:

401,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?