Logo

Dom na sprzedaż, 154,77 m², oferta nr 6960/2089/ODS

1 190 000 zł

7 689 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Mikołów, Lipcowa

Dom 154,77 m², oferta nr , 6960/2089/ODS, Mikołów, Lipcowa
6960/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6960/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6960/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6960/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6960/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 154.77 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

154,77 m²

Powierzchnia działki:

250,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?