Logo

Dom na sprzedaż, 289,00 m², oferta nr TC919499

1 999 999 zł

6 920 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wawer, Liliowa

Dom 289,00 m², oferta nr , TC919499, Warszawa, Wawer, Wawer, Liliowa
TC919499 - zdjęcie nr 0
TC919499 - zdjęcie nr 1
TC919499 - zdjęcie nr 2
TC919499 - zdjęcie nr 3
TC919499 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 289 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

289,00 m²

Powierzchnia działki:

280,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?