Logo

Dom na sprzedaż, 62,00 m², oferta nr BEKO722

290 000 zł

4 677 zł /m²

Rata 1 357 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Leżajsk

Dom 62,00 m², oferta nr , BEKO722, Leżajsk
BEKO722 - zdjęcie nr 0
BEKO722 - zdjęcie nr 1
BEKO722 - zdjęcie nr 2
BEKO722 - zdjęcie nr 3
BEKO722 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,00 m²

Powierzchnia działki:

1 738,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1930

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?