Logo

Dom na sprzedaż, 189,00 m², oferta nr INVS-DS-195

3 770 000 zł

19 947 zł /m²

Rata 17 639 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lesznowola

Dom 189,00 m², oferta nr , INVS-DS-195, Lesznowola
INVS-DS-195 - zdjęcie nr 0
INVS-DS-195 - zdjęcie nr 3
INVS-DS-195 - zdjęcie nr 4
Galeria

Powierzchnia:

189,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?