Logo

Dom na sprzedaż, 186,00 m², oferta nr INVS-DS-178

2 500 000 zł

13 441 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lesznowola

Dom 186,00 m², oferta nr , INVS-DS-178, Lesznowola
INVS-DS-178 - zdjęcie nr 0
INVS-DS-178 - zdjęcie nr 1
INVS-DS-178 - zdjęcie nr 2
INVS-DS-178 - zdjęcie nr 3
INVS-DS-178 - zdjęcie nr 4
INVS-DS-178 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

186,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?