Logo

Dom na sprzedaż, 140,00 m², oferta nr SDPESU163

325 000 zł

2 321 zł /m²

Rata 1 521 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Człuchów, Leśna

Dom 140,00 m², oferta nr , SDPESU163, Człuchów, Leśna
SDPESU163 - zdjęcie nr 0
SDPESU163 - zdjęcie nr 1
SDPESU163 - zdjęcie nr 2
SDPESU163 - zdjęcie nr 3
SDPESU163 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 140 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

140,00 m²

Powierzchnia działki:

363,00 m²

Typ domu:

dom wielorodzinny

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?