Logo

Dom na sprzedaż, 186,60 m², oferta nr SDTAVA717

650 000 zł

3 483 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Łęg Przedmiejski

Dom 186,60 m², oferta nr , SDTAVA717, Łęg Przedmiejski
SDTAVA717 - zdjęcie nr 0
SDTAVA717 - zdjęcie nr 1
SDTAVA717 - zdjęcie nr 2
SDTAVA717 - zdjęcie nr 3
SDTAVA717 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 186.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

186,60 m²

Powierzchnia działki:

802,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?