Logo

Dom na sprzedaż, 109,96 m², oferta nr SDJAKY206

659 000 zł

5 993 zł /m²

Rata 3 083 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Ławy

Dom 109,96 m², oferta nr , SDJAKY206, Ławy
SDJAKY206 - zdjęcie nr 0
SDJAKY206 - zdjęcie nr 1
SDJAKY206 - zdjęcie nr 2
SDJAKY206 - zdjęcie nr 3
SDJAKY206 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 109.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

109,96 m²

Powierzchnia działki:

418,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?