Logo

Dom na sprzedaż, 112,35 m², oferta nr SDPILO715

799 000 zł

7 112 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Ławy

Dom 112,35 m², oferta nr , SDPILO715, Ławy
SDPILO715 - zdjęcie nr 0
SDPILO715 - zdjęcie nr 1
SDPILO715 - zdjęcie nr 2
SDPILO715 - zdjęcie nr 3
SDPILO715 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 112.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

112,35 m²

Powierzchnia działki:

565,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?