Logo

Dom na sprzedaż, 301,00 m², oferta nr 7121/2089/ODS

1 990 000 zł

6 611 zł /m²

Rata 9 311 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Kraków, Swoszowice, Kliny, Kwiatowa

Dom 301,00 m², oferta nr , 7121/2089/ODS, Kraków, Swoszowice, Kliny, Kwiatowa
7121/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7121/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7121/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7121/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7121/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 301 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

301,00 m²

Powierzchnia działki:

430,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?