Logo

Dom na sprzedaż, 668,00 m², oferta nr EC499466390

795 000 zł

1 190 zł /m²

Rata 3 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, Kuracyjna

Dom 668,00 m², oferta nr , EC499466390, Jastrzębia Góra, Kuracyjna
EC499466390 - zdjęcie nr 0
EC499466390 - zdjęcie nr 1
EC499466390 - zdjęcie nr 2
EC499466390 - zdjęcie nr 3
EC499466390 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 668 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

16 pokoi

Powierzchnia:

668,00 m²

Powierzchnia działki:

760,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?