Logo

Dom na sprzedaż, 110,00 m², oferta nr 9407/3186/ODS

385 000 zł

3 500 zł /m²

Rata 1 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 110 m², Kunowo

Kunowo

Dom 110,00 m², oferta nr , 9407/3186/ODS, Kunowo
9407/3186/ODS - zdjęcie nr 0
9407/3186/ODS - zdjęcie nr 1
9407/3186/ODS - zdjęcie nr 2
9407/3186/ODS - zdjęcie nr 3
9407/3186/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 110 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

110,00 m²

Powierzchnia działki:

3 335,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?