Logo

Dom na sprzedaż, 450,00 m², oferta nr KMO-DS-2235

1 950 000 zł

4 333 zł /m²

Rata 9 124 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Morek Nieruchomości

Kołobrzeg, Krzywoustego

Dom 450,00 m², oferta nr , KMO-DS-2235, Kołobrzeg, Krzywoustego
KMO-DS-2235 - zdjęcie nr 0
KMO-DS-2235 - zdjęcie nr 1
KMO-DS-2235 - zdjęcie nr 2
KMO-DS-2235 - zdjęcie nr 3
KMO-DS-2235 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 450 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

450,00 m²

Powierzchnia działki:

1 344,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?