Logo

Dom na sprzedaż, 232,00 m², oferta nr HS145133

1 950 000 zł

8 405 zł /m²

Rata 9 124 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Somonino, Krótka

Dom 232,00 m², oferta nr , HS145133, Somonino, Krótka
HS145133 - zdjęcie nr 0
HS145133 - zdjęcie nr 1
HS145133 - zdjęcie nr 2
HS145133 - zdjęcie nr 3
HS145133 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 232 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

232,00 m²

Powierzchnia działki:

9 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2010

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?