Logo

Dom na sprzedaż, 150,46 m², oferta nr PARE093

624 000 zł

4 147 zł /m²

Rata 2 920 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Krosno

Dom 150,46 m², oferta nr , PARE093, Krosno
PARE093 - zdjęcie nr 0
PARE093 - zdjęcie nr 1
PARE093 - zdjęcie nr 2
PARE093 - zdjęcie nr 3
PARE093 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 150.46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

150,46 m²

Powierzchnia działki:

9 400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2016

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?