Logo

Dom na sprzedaż, 910,00 m², oferta nr 825830

2 980 000 zł

3 275 zł /m²

Rata 13 943 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 910 m², Krasickiego, Dzierżoniów

Dzierżoniów, Krasickiego

Dom 910,00 m², oferta nr , 825830, Dzierżoniów, Krasickiego
825830 - zdjęcie nr 0
825830 - zdjęcie nr 1
825830 - zdjęcie nr 2
825830 - zdjęcie nr 3
825830 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 910 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

910,00 m²

Powierzchnia działki:

260,00 m²

Typ domu:

kamienica

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?