Logo

Dom na sprzedaż, 538,00 m², oferta nr BS3-DS-314689-2

2 471 904 zł

4 595 zł /m²

Rata 11 565 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zabierzów, Krakowska

Dom 538,00 m², oferta nr , BS3-DS-314689-2, Zabierzów, Krakowska
BS3-DS-314689-2 - zdjęcie nr 0
BS3-DS-314689-2 - zdjęcie nr 1
BS3-DS-314689-2 - zdjęcie nr 2
BS3-DS-314689-2 - zdjęcie nr 3
BS3-DS-314689-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 538 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

538,00 m²

Powierzchnia działki:

6 188,00 m²

Rok Budowy:

2005

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?