Logo

Dom na sprzedaż, 208,00 m², oferta nr BS3-DS-308128-2

1 430 000 zł

6 875 zł /m²

Rata 6 691 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wieliczka, Kosiby

Dom 208,00 m², oferta nr , BS3-DS-308128-2, Wieliczka, Kosiby
BS3-DS-308128-2 - zdjęcie nr 0
BS3-DS-308128-2 - zdjęcie nr 1
BS3-DS-308128-2 - zdjęcie nr 2
BS3-DS-308128-2 - zdjęcie nr 3
BS3-DS-308128-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 208 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

208,00 m²

Powierzchnia działki:

1 500,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?