Logo

Dom na sprzedaż, 450,00 m², oferta nr 7120/2089/ODS

3 990 000 zł

8 867 zł /m²

Rata 18 668 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Kościelisko

Dom 450,00 m², oferta nr , 7120/2089/ODS, Kościelisko
7120/2089/ODS - zdjęcie nr 0
7120/2089/ODS - zdjęcie nr 1
7120/2089/ODS - zdjęcie nr 2
7120/2089/ODS - zdjęcie nr 3
7120/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 450 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

12 pokoi

Powierzchnia:

450,00 m²

Powierzchnia działki:

680,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?