Logo

Dom na sprzedaż, 186,00 m², oferta nr KANI444

1 500 000 zł

8 065 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Konstancin-Jeziorna

Dom 186,00 m², oferta nr , KANI444, Konstancin-Jeziorna
KANI444 - zdjęcie nr 0
KANI444 - zdjęcie nr 1
KANI444 - zdjęcie nr 2
KANI444 - zdjęcie nr 3
KANI444 - zdjęcie nr 4
KANI444 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

186,00 m²

Powierzchnia działki:

1 048,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1998

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?