Logo

Dom na sprzedaż, 189,74 m², oferta nr GH842540

460 000 zł

2 424 zł /m²

Rata 2 152 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Łopuszno, Konecka

Dom 189,74 m², oferta nr , GH842540, Łopuszno, Konecka
GH842540 - zdjęcie nr 0
GH842540 - zdjęcie nr 1
GH842540 - zdjęcie nr 2
GH842540 - zdjęcie nr 3
GH842540 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 189.74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

189,74 m²

Powierzchnia działki:

2 161,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?