Logo

Dom na sprzedaż, 117,54 m², oferta nr HATY232

809 000 zł

6 883 zł /m²

Rata 3 785 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Kołobrzeg

Dom 117,54 m², oferta nr , HATY232, Kołobrzeg
HATY232 - zdjęcie nr 0
HATY232 - zdjęcie nr 1
HATY232 - zdjęcie nr 2
HATY232 - zdjęcie nr 3
HATY232 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 117.54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

117,54 m²

Powierzchnia działki:

251,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2023

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?