Logo

Dom na sprzedaż, 75,00 m², oferta nr GH186154

390 000 zł

5 200 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Ostrowiec Świętokrzyski, Kolejowa

Dom 75,00 m², oferta nr , GH186154, Ostrowiec Świętokrzyski, Kolejowa
GH186154 - zdjęcie nr 0
GH186154 - zdjęcie nr 1
GH186154 - zdjęcie nr 2
GH186154 - zdjęcie nr 3
GH186154 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,00 m²

Powierzchnia działki:

394,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1966

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?