Logo

Dom na sprzedaż, 220,18 m², oferta nr SDROHI456

899 000 zł

4 083 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Bratoszewice, Kolejowa

Dom 220,18 m², oferta nr , SDROHI456, Bratoszewice, Kolejowa
SDROHI456 - zdjęcie nr 0
SDROHI456 - zdjęcie nr 1
SDROHI456 - zdjęcie nr 2
SDROHI456 - zdjęcie nr 3
SDROHI456 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 220.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

220,18 m²

Powierzchnia działki:

1 616,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2005

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?