Logo

Dom na sprzedaż, 280,00 m², oferta nr SDPEHI950

799 000 zł

2 854 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Łuków, Kleeberga

Dom 280,00 m², oferta nr , SDPEHI950, Łuków, Kleeberga
SDPEHI950 - zdjęcie nr 0
SDPEHI950 - zdjęcie nr 1
SDPEHI950 - zdjęcie nr 2
SDPEHI950 - zdjęcie nr 3
SDPEHI950 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 280 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

9 pokoi

Powierzchnia:

280,00 m²

Powierzchnia działki:

485,00 m²

Rok Budowy:

1995

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?