Logo

Dom na sprzedaż, 102,30 m², oferta nr IN508586

850 000 zł

8 309 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty InVilla Nieruchomości

Pisary, Kasztanowa

Dom 102,30 m², oferta nr , IN508586, Pisary, Kasztanowa
IN508586 - zdjęcie nr 0
IN508586 - zdjęcie nr 1
IN508586 - zdjęcie nr 2
IN508586 - zdjęcie nr 3
IN508586 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 102.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

102,30 m²

Powierzchnia działki:

400,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?