Logo

Dom na sprzedaż, 136,20 m², oferta nr FUSU648

1 350 000 zł

9 912 zł /m²

Rata 6 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Józefów

Dom 136,20 m², oferta nr , FUSU648, Józefów
FUSU648 - zdjęcie nr 0
FUSU648 - zdjęcie nr 1
FUSU648 - zdjęcie nr 2
FUSU648 - zdjęcie nr 3
FUSU648 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 136.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

136,20 m²

Powierzchnia działki:

541,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1990

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?