Logo

Dom na sprzedaż, 181,40 m², oferta nr PAN840286

770 000 zł

4 245 zł /m²

Rata 3 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sulęczyno, Józefa Wybickiego

Dom 181,40 m², oferta nr , PAN840286, Sulęczyno, Józefa Wybickiego
PAN840286 - zdjęcie nr 0
PAN840286 - zdjęcie nr 1
PAN840286 - zdjęcie nr 2
PAN840286 - zdjęcie nr 3
PAN840286 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 181.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

181,40 m²

Powierzchnia działki:

500,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?