Logo

Dom na sprzedaż, 152,00 m², oferta nr ASR-DS-51119

340 000 zł

2 237 zł /m²

Rata 1 591 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pilzno, Józefa Ignacego Kraszewskiego

Dom 152,00 m², oferta nr , ASR-DS-51119, Pilzno, Józefa Ignacego Kraszewskiego
ASR-DS-51119 - zdjęcie nr 0
ASR-DS-51119 - zdjęcie nr 1
ASR-DS-51119 - zdjęcie nr 2
ASR-DS-51119 - zdjęcie nr 3
ASR-DS-51119 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 152 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

152,00 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?