Logo

Dom na sprzedaż, 86,50 m², oferta nr 76/17137/ODS

759 000 zł

8 775 zł /m²

Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jenkowice

Dom 86,50 m², oferta nr , 76/17137/ODS, Jenkowice
76/17137/ODS - zdjęcie nr 0
76/17137/ODS - zdjęcie nr 1
76/17137/ODS - zdjęcie nr 2
76/17137/ODS - zdjęcie nr 3
76/17137/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 86.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,50 m²

Powierzchnia działki:

255,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?