Logo

Dom na sprzedaż, 725,00 m², oferta nr ZOHE059

4 700 000 zł

6 483 zł /m²

Rata 21 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Jelenia Góra

Dom 725,00 m², oferta nr , ZOHE059, Jelenia Góra
ZOHE059 - zdjęcie nr 0
ZOHE059 - zdjęcie nr 1
ZOHE059 - zdjęcie nr 2
ZOHE059 - zdjęcie nr 3
ZOHE059 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 725 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

16 pokoi

Powierzchnia:

725,00 m²

Powierzchnia działki:

1 591,00 m²

Typ domu:

dom wielorodzinny

Rok Budowy:

1909

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?